Stok Narciarski

Zapraszamy na Stefanowy Stok!!

Nadal czynny jest jeden stok. Przypominamy, stałe godziny funkcjonowania to: od poniedziałku do piątku w godz. 11-21, natomiast w weekendy w godz. 10-21. Kasa czynna będzie do godziny 20. Ceny biletów pozostają takie same, jak w latach ubiegłych. Jeden zjazd kosztuje 1,5 zł od poniedziałku do godziny 15 w piątek, a od godz. 15 w piątek, w sobotę, niedzielę i w święta zapłacimy 2 zł. Dziesięć zjazdów to koszt odpowiednio 10 i 15 zł, a karnet godzinny kosztuje 15 i 19 zł. Na ofertę specjalną liczyć mogą m.in. osoby od 65.

Awaria systemu naśnieżania!!

Z przykrością informujemy, że w systemie naśnieżania doszło do poważnej awarii pompy wody. Nie jesteśmy w stanie śnieżyć dalej. Obecnie na zjazdach jest zbyt mało śniegu, abyśmy mogli uruchomić wyciąg. Jeśli tylko będą wystarczające opady śniegu lub uda się usunąć awarię to uruchomimy wyciąg narciarski. Bardzo się staramy, jednak serwis wymiany części jest możliwy w kolejnym tygodniu, termin naprawy uzależniony jest od firmy zewnętrznej. Przepraszamy za brak możliwości skorzystania z wyciągu narciarskiego.

Czekamy na mróz!!

Zasypujecie nas pytaniami o stok i wcale nas to nie dziwi. Też już chcielibyśmy wystartować, ale czekamy wciąż na utrzymujące się przez co najmniej cztery doby temperatury na poziomie minimum minus trzech stopni. Póki co w ciągu dnia temperatura utrzymuje się na plusie. Jeśli tylko warunki pozwolą, ruszymy z naśnieżaniem. Wszystko jest już gotowe, więc trzymajcie kciuki za mrozy. Aktualności zawsze podajemy Wam na bieżąco, więc zaglądajcie na www.myslecinek.pl i na naszego Facebooka-nic Was nie ominie!!

Partnerzy

Sponsorzy