Wielkie grillowanie na otwarcie plaży przy stoku!

Wersja do wydrukuWersja PDF

W najbliższą sobotę, 30 czerwca, zapraszamy wszystkich na otwarcie plaży przy stoku narciarskim! Główną atrakcją, której nie można przegapić, będzie wielkie grillowanie z mistrzem, Grzegorzem Parczewskim!

Obsypany nagrodami mistrz świata w barbecue pokaże co i w jakiej postaci najlepiej wrzucić na ruszt.

Będzie to grillowe święto dla bydgoskich rodzin. Wystarczy wziąć ze sobą coś na grilla, kilka składników i przyjechać do Myślęcinka. Na miejscu będzie można przyłączyć się do wspólnego grillowania, którym dowodził będzie mistrz w tym fachu Grzegorz Parczewski. Na ogromnym 10-metrowym grillu zaprezentuje kulinarną wirtuozerię. Część z przybyłych osób będzie mogła wziąć udział w konkursie grillowania, w którym na najlepszego czekać będzie profesjonalny sprzęt do barbecue o wartości 400 zł ufundowany przez Leroy Merlin.

Spotkania będą odbywały się co tydzień o tej samej porze. Na pierwszym spotkaniu sięgniemy po skrzydełka i filet z kurczaka.

Przekonamy się jak należy podejść do grillowania tego mięsa. Jak je marynować, jakich przypraw używać, z jakimi dodatkami łączyć, jak je grillować aby był optymalnie spieczone. Zajmiemy się także kompozycją sałatek. Sporo czasu poświęcimy także temu jak przygotowane dania powinniśmy podawać, aby było ładnie i apetycznie.

Na wspólne grillowanie zapraszamy 30 czerwca na nową plażę  w Myślęcinku (przy stoku narciarskim). Poza atrakcjami kulinarnymi, będzie można zagrać w siatkówkę plażową, popływać rowerami wodnymi i kajakami, dla dzieci przygotujemy moc konkursów i zabaw na świeżym powietrzu.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny, grillowanie rozpoczynamy o godz. 14.00.

Zapraszamy wszystkich smakoszy z rodzinami!

(źródło: Express Bydgoski)

Partnerzy

Sponsorzy