Przyjdź i przekonaj się, czym jest speedminton!

Wersja do wydrukuWersja PDF

Całą sobotę aż do północy można spędzić w Myślęcinku grając w speedmintona. Na wszystkich chętnych czekają turniej, konkursy z nagrodami, bezpłatna nauka gry, a na deser będzie można spróbować gry lotkami świecącymi przy świetle ultrafioletowym.

Speedminton to odmiana badmintona, w której używa się rakiety podobnej do tenisowej i dzięki temu gra jest zdecydowanie bardziej dynamiczna. Grać można gdziekolwiek się chce, nie potrzeba specjalnego boiska. Każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił w tym jeszcze mało popularnym sporcie w Myślęcinku. W sobotę 4 sierpnia na plaży przy stoku już od godziny 9 czekać będą pokazy i bezpłatna nauka gry. W specjalnym ogródku będzie można dowiedzieć się, na czym polega speedminton, porozmawiać z najlepszymi polskimi zawodnikami, obejrzeć lub wypożyczyć sprzęt. O godzinie 11 rozpocznie się otwarty turniej, jeden z kilkunastu zaliczanych do Grand Prix Speedminton®STARS Poland 2012. Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych! Opłata startowa w turnieju wynosi 20 zł (juniorzy 10 zł) . Zwycięzcy otrzymają medale i nagrody rzeczowe. Zapisy na miejscu lub na stronie http://www.speedbadminton.pl/SpeedmintonCupMyslecinek.php .

A wieczorem serdecznie zapraszamy wszystkich na najbardziej widowiskową atrakcję tego dnia: grę w Blackmintona, do którego wykorzystuje się specjalne lotki świecące w świetle ultrafioletowym. Od godziny 20 aż do północy będziemy bawić się przy muzyce, a czas umilą nam także konkursy, w których będzie można wygrać zestawy do gry Speedminton® S80. Zapisy i rejestracja przez cały dzień w biurze zawodów.

Partnerzy

Sponsorzy