Nowość w Zaginionym Świecie!

Wersja do wydrukuWersja PDF

Zakończył się sezon regularnego działania kompleksu Park Rozrywki-Zaginiony Świat.  Zapraszamy jednak do  nowej atrakcji, która powstała na terenie Zaginionego Świata – chodzi o park iluminacji „Odnaleziony Świat”.

Park iluminacji to niesamowita zimowa atrakcja – multimedialny spacer w bajkowej krainie wykreowanej światłem i dźwiękiem. Tego typu atrakcje, od lat spotykane choćby w amerykańskich ogrodach botanicznych, są coraz popularniejsze także w Europie.
Będzie to multimedialna opowieść bazująca na zderzeniu przeszłości z przyszłością, pełna bajkowych iluminacji, zaskakujących efektów świetlnych, niesamowitych rozwiązań scenograficznych uzupełnionych atrakcyjną muzyką. „Odnaleziony Świat” to fantastyczna przygoda dla całych rodzin, a także świetny pomysł na wieczorny spacer dla wielbicieli nowoczesnych multimediów. Odwiedzający m.in. wejdą na pokład łodzi podwodnej czy zrobią sobie zdjęcie z robotami.

Wrocławska spółka Lumina to firma specjalizująca się w organizacji parków iluminacji, powstała z inicjatywy giełdowej firmy ATM – największego polskiego producenta TV oraz spółki Topacz Investments – właściciela kompleksu hotelowego Zamek Topacz Art & SPA. W tym roku Lumina zorganizuje parki iluminacji w Zamku Topacz k. Wrocławia, w Ogrodzie Botanicznym w Lublinie, w Ogrodzie Dendrologicznym w Poznaniu oraz w Bydgoszczy.
Park iluminacji „Odnaleziony Świat” otwarty będzie codziennie od 4 listopada do lutego, w godzinach od 16.40 do 21 (ostatnie wejście o 20, godziny otwarcia zależne od zachodu słońca). Wejście od pętli tramwajowej przy ul. Rekreacyjnej. Dojazd tramwajami 1, 2 i 10, autobusami 52, 93 i 94 lub indywidualnie – miejsca parkingowe zlokalizowane są wzdłuż ulicy Rekreacyjnej.

Bilety w cenie:
Poniedziałek - czwartek:
Ulgowy 20 zł
Normalny 23 zł
Rodzinny 79 zł

Piątek- niedziela:
Ulgowy 23 zł
Normalny 26 zł
Rodzinny 89 zł

Bilet rodzinny:
Wstęp dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci lub 1 osoby dorosłej i 3 dzieci (dzieci do 18. roku życia) lub posiadaczy Karty Dużej Rodziny dla każdego członka rodziny po okazaniu karty.

Ulgowy: uczniowie, studenci (do 26. roku życia), emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie.

SZCZEGÓŁY TUTAJ: https://luminapark.pl/bydgoszcz/

Partnerzy

Sponsorzy