Dojazd

DruckversionWersja PDF

Szczegółowy rozkład: http://www.zdmikp.bydgoszcz.pl/index.php/pl/rozkady

AUTOBUS: linia nr 52- przystanki: Las Gdański (do Parku Rozrywki) i Myślęcinek (ZOO, stok narciarski, Ogród Botaniczny, Całoroczne Centrum Rekreacji, ORK ), linia 93,94,

TRAMWAJ: linie nr 1 i 2- do pętli Las Gdański przy Parku Rozrywki

Mapa Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku Sp. z o.o. w Bydgoszczy

SAMOCHÓD: od ulicy Gdańskiej lub Armii Krajowej. 

PARKINGI: PRZY OGRODZIE ZOOLOGICZNYM I PRZYSTANKU AUTOBUSOWYM, PRZY ULICACH: KONNA, REKREACYJNA.  UWAGA: 

 

Wjazd na teren parkingów przy ulicy Gdańskiej (przez cały dzień) i Konnej (w weekendy i święta)  kosztuje 7 zł (z opłaty zwolnione są osoby niepełnosprawne pozostawiające w widocznym miejscu w samochodzie odpowiedni dokument potwierdzający uprawnienie)! Opłatę należy uiścić w parkomacie lub w wymagających tego sytuacjach-u kasjera przy wjeździe. Zapłacone w parkomacie na głównych parkingach 7 zł uprawniają do postoju bez ograniczeń czasowych w danym dniu, a kwotę można odzyskać do końca bieżącego roku w kompleksie Park Rozrywki-Zaginiony Świat kupując wejściówki taniej. Co ważne, bilet parkingowy należy mieć wyłożony w aucie w widocznym miejscu! Parkomaty (dwa-: eden bliżej zoo, drugi-bliżej przystanku autobusowego) obsługują płatności gotówką i kartą. 

Wjazd na pozostałe tereny LPKiW zabroniony! 

POCIĄG: do stacji Rynkowo, należy przejść przez most, następnie iść drogą asfaltową wzdłuż byłego internatu kolejowego, skręcić w prawo w ścieżkę leśną, za obserwacyjną wieżą przeciwpożarową po 15 metrach trzeba skręcić w prawo i zejść ze wzgórza do stawu ze źródełkiem Zacisze.

POJAZD KOŁOWY 

LEŚNY PARK KULTURY I WYPOCZYNKU "MYŚLĘCINEK"
Gdańska 173-175
Bydgoszcz

Partnerzy

Sponsorzy