Pojazd kołowy - kolejka

Wersja do wydrukuWersja PDF

UWAGA! KOLEJKA PARKOWA NIE KURSUJE W SEZONIE 2020!

 

 

 

 

KOLEJKA JEŹDZI W SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA W GODZ. 11-18-KURS ROZPOCZYNA SIĘ O KAŻDEJ PEŁNEJ GODZINIE (TOLERANCJA DO 5 MINUT). 

Podróż zajmuje ok. 35-45 min.

CENA BILETU: DZIECI 3 ZŁ, DOROŚLI 5 ZŁ

Bilet obejmuje jednokrotną przejażdżkę na długości całej trasy w ramach jednego kursu kolejki. 

Przystanek początkowy ulokowany jest przy przystanku autobusowym linii 52 i 84 „Myślęcinek” (przy głównym parkingu i wejściu do zoo). Dalej pojazd ruszy ulicą Gdańską w stronę ulicy Rekreacyjnej i zatrzyma się przy ścieżce prowadzącej do Zaginionego Świata. W przypadku małego ruchu pieszych wjedzie na promenadę parkową i stanie przy wejściu do Parku Rozrywki. Kolejny przystanek usytuowany będzie przy wejściu na Różopole. Dalej pojazd pojedzie jeszcze do Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Ekologicznej i skręci w kierunku plaży. Zataczając pętlę wokół Myślęcinka zatrzyma się jeszcze nieopodal Ogrodu Botanicznego i przez stare tereny wystawiennicze wróci na miejsce startu.

Przy dużym natężeniu ruchu pojazd ominie promenadę- pojedzie tzw. traktem meleksowym, który ciągnie się od ulicy Rekreacyjnej do Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Ekologicznej i zatrzyma się przy plaży, Ogrodzie Botanicznym i wróci na przystanek początkowy.

Partnerzy

Sponsorzy