Myślęcinek gra z Orkiestrą!

Wersja do wydrukuWersja PDF
Aktualności: 

Myślęcinek kolejny raz przyłącza się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już teraz można licytować bycie opiekunem pary lisów w zoo, a w niedzielę o godz. 11 ruszy Bieg Serduszkowy. 

Jeśli uważasz, że posiadanie psa, kota czy świnki morskiej jest nudne, Ogród Fauny Polskiej daje możliwość pochwalenia się oryginalnym pupilem: zachęca do licytacji pary lisów. Oczywiście, nie ma możliwości, by rude zwierzęta zabrać ze sobą do domu. Ten, kto zaproponuje najwyższą kwotę, otrzyma możliwość nadania imion lisom i przez najbliższy rok na klatce wisieć będzie tabliczka z informacją, że to właśnie ta osoba jest ich opiekunem. 

Samiec i samiczka mają ok. osiem lat. Warto je odwiedzić szczególnie teraz, ponieważ w czasie zimowym ich futerko jest najpiękniejsze. Przez cały rok można je oglądać po lewej stronie od wejścia do zoo. 

TUTAJ ZNAJDZIESZ AUKCJĘ 

Natomiast w niedzielę o godz. 11 z placu pod Karczmą Kujawską ruszy Bieg Serduszkowy. Po biegu około godz.12 odbędzie się licytacja  dwóch koszulek z podpisami lekkoatletycznych Mistrzów Świata i Europy takich jak Paweł Czapiewski, Marcin Lewandowski, Adam Kszczot, Ryan Brathwait i Paul Tergat oraz licytacja plakatu z wizerunkiem i podpisem Pawła Wojciechowskiego. Następnie wśród wszystkich uczestników biegu rozlosowane zostaną nagrody.

Zapraszamy!

Partnerzy

Sponsorzy