Ferie z zoo

Wersja do wydrukuWersja PDF
Aktualności: 

Oprócz specjalnego zimowego pakietu, myślęcińskie zoo przygotowało także inne atrakcje na czas ferii.

We wtorek 4 lutego o godz. 12 odbędą się zajęcia pod nazwą „Nie porzucaj mnie, mój przyjacielu!”. Spotkanie odbędzie się w salce dydaktycznej Ogrodu Fauny Polskiej. Będzie można dowiedzieć się podczas niego m.in. jak opiekować się naszymi pupilami, dlaczego tak ważna jest odpowiedzialność za nie, a także dotknąć świnkę morską, królika, jaszczurkę, żółwia, a nawet węża. Liczba uczestników jest ograniczona do 25, więc obowiązują zapisy pod numerem tel. 052 328 00 08 w godz. 7-15. Cena zajęć to bilet wstępu do zoo (5 i 7 zł). Identyczne zajęcia będą odbywały się dla grup zorganizowanych od poniedziałku do piątku przez cały czas trwania ferii. Aby umówić spotkanie, również należy zadzwonić pod wskazany numer telefonu.

Aby umilić wszystkim spacer, na terenie zoo w godzinach jego otwarcia rozpalane będzie ognisko. Jeśli ktoś będzie miał ochotę upiec przy nim kiełbaskę, musi ją przynieść ze sobą.

W sobotę 8 lutego natomiast odbędzie się przedostatnie w tym sezonie liczenie ptaków. Tradycyjnie już zapraszamy wszystkich zainteresowanych w godz. 10-11.30 do budynku zimowiska, by podejrzeć akcję z bliska. Tego samego dnia w godz. 13-14 ornitolog Dawid Kilon opowie o fenomenie obserwacji ptaków. Na wykład zapraszamy 30 osób. Zapisów można dokonywać pod numerem tel. 052 328 00 08 w godz. 7-15 do piątku 7 lutego.  

Partnerzy

Sponsorzy