Adoptuj zwierzaka na zimę!

Wersja do wydrukuWersja PDF
Aktualności: 

Chcesz stać się na kilka miesięcy opiekunem zwierzaka w zoo? Nic prostszego! Ogród Fauny Polskiej rusza z akcją wirtualnej adopcji.

Na czym polega wirtualna adopcja? Każdy, kto chce wspomóc utrzymanie jednego ze zwierząt może zapłacić 120 zł i od grudnia aż do kwietnia stać się opiekunem mieszkańca zoo, jednak bez możliwości zabrania go do domu. Pieniądze przeznaczone zostaną m.in. na pożywienie. Podana kwota jest stała-nie zmienia się wraz z upływem czasu.

Oprócz satysfakcji wirtualnego posiadania np. lemura i pomocy w utrzymaniu go w tych trudnych zimowych miesiącach są też inne korzyści.  Sponsorzy, którzy zdecydują się na adopcję (rodziny, firmy, pojedyncze osoby) otrzymają bilet na dwa darmowe wejścia do zoo dla czterech osób do wykorzystania w okresie od grudnia do końca maja. 

Poza tym na terenie Ogrodu Fauny Polskiej umieszczona zostanie tablica pamiątkowa ze zdjęciami tych, którzy zdecydowali się na adopcję poszczególnych zwierząt. Nie wszystkie zwierzaki są jednak przeznaczone do zaadoptowania- niektóre z nich mają już stałych sponsorów. Wszelkich informacji na temat akcji udziela Ogród Fauny Polskiej pod nr tel. 052 328 00 08.

 

Partnerzy

Sponsorzy