Impreza na stoku na otwarcie sezonu!

Wersja do wydrukuWersja PDF
Aktualności: 

Dwa dni będziemy wspólnie świętować uruchomienie stoku i  snowparku LOVEBOARDS!

Choć wyciąg z powodzeniem działa już od poniedziałku, to nadchodzący weekend będzie czasem hucznego zainaugurowania działalności Stefanowego Stoku.

Zaczniemy w piątek o godzinie 15. Każdy, kto czuje się na siłach będzie mógł wtedy wypróbować snowpark, który powstał w Myślęcinku pod koniec ubiegłego roku. Testowaniu towarzyszyć będzie muzyka ze specjalnego namiotu.

O godzinie 17 nastąpi oficjalne otwarcie snowparku i przecięcie symbolicznej wstęgi.

Swój udział w wydarzeniu zapowiedział prezydent Rafał Bruski, który zjazdem ze stoku zainauguruje tegoroczne otwarcie sezonu narciarskiego w Bydgoszczy.

Wspólna zabawa potrwa w Myślęcinku do godziny 19, potem przeniesie się do klubu Soho przy ul. Długiej 62. Tam na miłośników deski snowboardowej i zimowego szaleństwa czeka koncert zespołu Gooral, który rozpocznie się o godzinie 21.

W sobotę startujemy w Myślęcinku o godzinie 13 bawiąc się przy muzyce i z licznymi zimowymi konkursami. Jednak prawdziwe emocje zaczną się o godzinie 15. Wtedy to odbędą się zawody snowboardowo-freeskiingowe w snowparku. Zawodnicy jeździć będą przez 30 minut, a specjalna komisja sędziowska oceni jakość wykonanych trików.  

Impreza na stoku potrwa do godziny 18, ale ci, którzy nie będą mieli jeszcze dość mogą wybrać się ponownie do klubu Soho, gdzie zaplanowano afterparty z ogłoszeniem wyników zawodów oraz konkursami dla wszystkich zebranych. Będzie panować tam atmosfera sportów zimowych, którą zapewnią m.in. wizualizacje i filmy snowboardowe.  

Partnerzy

Sponsorzy