Sierpień w zoo

Wersja do wydrukuWersja PDF

Zapraszamy na specjalne sierpniowe warsztaty do zoo!


„NIE TAKI KARACZAN STRASZNY” – warsztaty
1 sierpnia w godzinach od 11 do 13 zapraszamy na warsztaty pn. „Nie taki karaczan straszny”. Podczas warsztatów uczestnicy staną oko w oko z kilkoma gatunkami bezkręgowców – mieszkańców bydgoskiego zoo. Ponadto przekonają się, czy wylinka pająka i owadzie eksponaty pod lupą wyglądają strasznie. Lupy posłużą również do tropienia jednego z pospolitych polskich owadów. Z warsztatów uczestnicy „wyfruną” z wykonanym przez siebie motylem.  Na warsztaty wymagane są zapisy - e-mail: konkurs.zoo@myslecinek.pl. Liczba osób jest ograniczona. Liczy się zatem kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu się do udziału w warsztatach poinformujemy e-mailowo. Koszt uczestnictwa to 40 zł od osoby (w tym bilet wstępu do ZOO). Warsztaty odbywają się częściowo w plenerze. 


„ZWIERZĘCY GOŚCIE NA ŚNIADANIU” – warsztaty
8 sierpnia w godzinach od 9:30 do 12 zapraszamy na warsztaty pn. „Zwierzęcy goście na śniadaniu”. Podczas warsztatów z materiałów plastycznych oraz dostępnych materiałów naturalnych uczestnicy przygotują zaproszenie dla wybranego zwierzęcia. Następnie nasi goście zapoznają się z dietą wybranych gatunków zwierząt – mieszkańców bydgoskiego ZOO, aby przygotować dla nich posiłek. To jednak nie wszystko, na uczestników spotkania oczekuje bezpośredni kontakt ze zwierzętami poprzez ich samodzielne karmienie!!! Na warsztaty wymagane są zapisy - e-mail: konkurs.zoo@myslecinek.pl. Liczba osób jest ograniczona. Liczy się zatem kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu się do udziału w warsztatach poinformujemy e-mailowo. Koszt uczestnictwa to 40 zł od osoby (w tym bilet wstępu do ZOO). Warsztaty odbywają się częściowo w plenerze.

„WIELKA NIEWIADOMA W ZOO” – wydarzenie niespodzianka II edycja
Lato to czas podróży. Wyrusz zatem na wyprawę w nieznane, która czeka na Ciebie w bydgoskim ZOO. Wchodząc na nasz pokład przekonasz się, co znaczą słowa: „Nigdy nie mów nigdy”. Kilka razy usłyszysz informacje tajne przez poufne. Zmierzysz się z pytaniami: Zgadnij co? Zgadnij gdzie? Zgadnij jak? „WIELKA NIEWIADOMA W ZOO” to zastrzyk zarówno ekscytacji, jak i strachu. Czekamy na Ciebie 22 sierpnia. Startujemy o godz. 9:30. Wcześniej jednak zgłoś swój udział e-mailowo na adres konkurs.zoo@myslecinek.pl . Pamiętaj - liczba osób jest ograniczona. Liczy się zatem kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu Cię do udziału poinformujemy w odpowiedzi. Koszt uczestnictwa to jedyne 40 zł od osoby.

Partnerzy

Sponsorzy