Ruszyły prace przy Zaginionym Świecie

Wersja do wydrukuWersja PDF

Zaginiony Świat, czyli park z kilkumetrowymi modelami dinozaurów i muzeum paleontologicznym nabiera realnych kształtów.

Trwają prace remontowe przy dostosowywaniu do potrzeb muzeum budynku "spodka" ulokowanego tuż obok Parku Rozrywki. Ekipa przygotowuje drewnianą konstrukcję do impregnacji. 

Dziś do Myślęcinka przyjechały osoby odpowiedzialne za powstanie na terenie przyległym do Lunaparku Zaginionego Świata- Krzysztof Kuchnio, właściciel dinozaurów i Janusz Mickiewicz, który z ramienia pana Kuchnio będzie nadzorował tworzenie atrakcji. Dokonali oni wszelkich pomiarów i wstępnie zaplanowali lokalizację poszczególnych eksponatów na terenie myślęcińskiego lasu.

Już wkrótce teren wytyczony na potrzeby Zaginionego Świata  zostanie ogrodzony, a w kwietniu z Nowin Wielkich do Myślęcinka przyjadą pierwsze eksponaty. Do tego czasu powinien zakończyć się już także remont i aranżacja "spodka".  Docelowo Pracownia Plastyczna Krzysztofa Kuchnio planuje w tym roku ustawić na terenie parku ok. 40 dinozaurów.

Przypomnijmy, Leśny Park ponosi jedynie koszty ogrodzenia terenu. Za utworzenie Zaginionego Świata odpowiada inwestor, czyli Pracownia Plastyczna Krzysztofa Kuchnio. Partnerzy będą natomiast dzielili się wypracowanym zyskiem.

Zapraszamy do galerii zdjęć!   

Partnerzy

Sponsorzy