Pojazd kołowy zabierze Cię dookoła Myślęcinka!

Wersja do wydrukuWersja PDF

Od jutra (28 lipca) regularne przejazdy rozpocznie pojazd kołowy stylizowany na ciuchcię. 

W soboty wyruszy o godzinie 11, ostatni kurs rozpocznie się o godz. 17.  W niedzielę wystartuje o tej samej porze, a ostatni raz zabierze turystów o godzinie 18. W dni powszednie natomiast pojazd rozpocznie przejazd o godzinie 13, a końcowy kurs rozpocznie się o godz. 17.

Przystanek początkowy ulokowany jest przy przystanku autobusowym linii 52 i 84 „Myślęcinek” (przy głównym parkingu i wejściu do zoo). Dalej pojazd ruszy ulicą Gdańską w stronę ulicy Rekreacyjnej i zatrzyma się przy ścieżce prowadzącej do Zaginionego Świata. W przypadku małego ruchu pieszych wjedzie na promenadę parkową i stanie przy wejściu do Parku Rozrywki. Kolejny przystanek usytuowany będzie przy wejściu na Różopole. Dalej pojazd pojedzie prosto, minie mostek i skręci w prawo, by dojechać do plaży. Zataczając pętlę wokół Myślęcinka zatrzyma się jeszcze nieopodal Ogrodu Botanicznego i przez stare tereny wystawiennicze wróci na miejsce startu.    

Przy dużym natężeniu ruchu pojazd ominie promenadę- pojedzie tzw. traktem meleksowym, który ciągnie się od ulicy Rekreacyjnej do Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Ekologicznej i zatrzyma się przy plaży, Ogrodzie Botanicznym i wróci na przystanek początkowy.

Przejazd trwa ok. 40-50 min.

Cena biletu normalnego to 5 zł, dzieci zapłacą 3 zł, a maluchy do 3 roku życia pojadą za darmo.

Partnerzy

Sponsorzy