Nowa strona Myślęcinka!

Wersja do wydrukuWersja PDF

Specjalnie dla Państwa zmieniamy się! Nowa strona internetowa Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku ma Państwu ułatwić dostęp do wszelkich informacji na temat Myślęcinka.

W przejrzysty sposób uporządkowaliśmy poszczególne działy. Wchodząc w wybraną zakładkę po lewej stronie znaleźć można odnośniki do przydatnych wiadomości na temat każdego z nich.

Aby mogli Państwo bez problemu trafić do Myślęcinka stworzyliśmy zakładkę DOJAZD. Umieściliśmy w niej mapę, a także szczegółowe wskazówki dotyczące możliwości dotarcia do LPKiW.

Nowością jest prognoza pogody, która zawsze wyświetlana jest na głównej stronie. Dzięki niej będziecie Państwo mogli dowiedzieć się, kiedy będą najdogodniejsze warunki do przyjazdu do Myślęcinka.

Ułatwiliśmy Państwu także kontakt z nami. Na dole głównej witryny możecie Państwo znaleźć wszystkie ważne telefony i adresy. W tym samym miejscu umieściliśmy także linki do naszych fan page'ów- Twittera i Facebooka, a także odnośnik do You Tube'a, gdzie zamieszczać będziemy filmy związane z Myślęcinkiem.

Wszystko to, co dzieje się w Leśnym Parku zobaczyć będzie można także w galerii zdjęć.

Mamy nadzieję, że przypadła Państwu do gustu nowa, zimowa szata graficzna. Myślęcinek funkcjonuje zgodnie z porami roku, więc i wygląd strony internetowej będzie się zmieniał w zależności od sezonu.

Zapraszamy do jak najczęstszego odwiedzania strony www.myslecinek.pl

 

Partnerzy

Sponsorzy