Czas świąteczno-noworoczny w Myślęcinku

Wersja do wydrukuWersja PDF

Zachęcamy do wstania od świątecznego stołu i odwiedzenia Myślęcinka!

Czas świąteczno-noworoczny to doskonała okazja, by wyruszyć do Myślęcinka. Podziała to dobrze nie tylko na nasze zdrowie, ale także bez wątpienia pozwoli na odpoczynek i dobrą zabawę. Na spacer zaprasza Ogród Zoologiczny. W minizoo ulokowana jest szopka bożonarodzeniowa z kozami i owcami. Dodatkowo, 25 i 26 grudnia czekać będzie zabawa w poszukiwanie poukrywanych pytań. Ze znalezioną kartką oraz prawidłową odpowiedzią należy udać się po symboliczny upominek do kasy w pawilonie Akwarium Terrarium. 

Jak działa zoo? Nieczynne jest 24 i 31 grudnia, a także w poniedziałki, od wtorku do piątku czynne jest w godz. 10-15, w weekendy i święta w godz. 10-16. W ferie natomiast (2-17 stycznia) działać ma codziennie (również w poniedziałki) w godz. 10-16. 

Na dłuższy spacer i obserwację przyrody warto udać się także do Ogrodu Botanicznego, który do dyspozycji jest codziennie w godz. 9-16. 

Przypominamy, że na otwartych terenach parku nie ma obowiązku zakrywania ust i nosa, taki wymóg obowiązuje natomiast w całym Ogrodzie Zoologicznym. Apelujemy o dostosowanie się także do pozostałych wymogów reżimu sanitarnego. 

 

Partnerzy

Sponsorzy