Bilet łączony i superbilet w świątecznej promocji!

Wersja do wydrukuWersja PDF

Z okazji nadchodzących Świąt mamy prezent dla wszystkich kochających atrakcje Myślęcinka: bilet łączony i superbilet w specjalnej promocji!

To niesamowita okazja, by sprawić radość ważnym dla nas osobom i obdarować je wyjątkowym prezentem – możliwością skorzystania z atrakcji Myślęcinka! Do wyboru są dwie oferty.
W skład biletu łączonego wchodzą wstęp do Ogrodu Zoologicznego i do kompleksu Park Rozrywki-Zaginiony Świat oraz karnet na 10 wybranych urządzeń. Cena regularna takiego pakietu wynosi 45 zł, a w promocji można mieć go za 35 zł.
Superbilet natomiast to możliwość wstępu do Ogrodu Zoologicznego, kompleksu Park Rozrywki-Zaginiony Świat, karnet na 10 wybranych urządzeń i 30 minut jazdy na lonży w Ośrodku Rekreacji Konnej (od wtorku do piątku po godzinie 15). Dotąd za taki karnet należało zapłacić 65 zł, teraz kosztuje  49 zł.
Z wejścia do zoo można skorzystać od razu. Kompleks Park Rozrywki-Zaginiony Świat rozpocznie swoje działanie przy sprzyjających warunkach od kwietnia 2021. Do Ośrodka Rekreacji Konnej można się wybrać po uprzedniej rezerwacji terminu pod numerem telefonu 724560016.
Oferta ważna jest w dniach 6-23 grudnia, realizacja usług może nastąpić do 30 czerwca 2021 roku. Zarówno superbilet, jak i bilet łączony kupić można wyłącznie za pomocą internetu. Po przerwie wróciła możliwość korzystania z wygodnego sposobu nabycia wejściówek, wystarczy zajrzeć na stronę www.myslecinek.pl i tam w górnej części znajduje się odpowiedni przycisk przekierowujący do sklepu. Kartoniki będące jednocześnie karnetem na 10 urządzeń do odbioru w kasie zoo (czynna jest od wtorku do niedzieli w godz. 10-15) lub w kasie kompleksu Park Rozrywki-Zaginiony Świat po jej uruchomieniu w kwietniu 2021 roku.

Partnerzy

Sponsorzy