Wieczór Marzeń w Zoo za nami!

Wersja do wydrukuWersja PDF

W pierwszy piątek czerwca w bydgoskim zoo odbyło się coroczne spotkanie z dziećmi chorymi przewlekle i niepełnosprawnymi oraz ich rodzinami, organizowane przez Ogród Zoologiczny w Bydgoszczy i Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział w Bydgoszczy

Atrakcji zostało przygotowanych co niemiara, gry, zabawy, bajkowe postacie oraz możliwość dotknięcia najprawdziwszego sprzętu strażackiego i policyjnego. Zabawy z pieskami z Brave Dog, eksponaty z przemytu, pokazy karmienia zwierząt, jak również możliwość dotknięcia poroża jelenia czy łosia, strusiowego jaja oraz coś tak dziwnego jak wylinki pająków.

Wszystkim uczestnikom należą się podziękowania za spędzenie w zoo przepięknego wieczoru. Podziękowania należą się również tym, którzy wsparli „Dreamnight at the Zoo” w Bydgoszczy. Dziękujemy Pani Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Bydgoszczy za wystawienie przemycanych eksponatów CITES, Panu Komendantowi Policji w Bydgoszczy za udostępnienie sprzętu policyjnego oraz uczestnictwo psa tropiącego, Panu Komendantowi Miejskiemu Państwowej Straży Pożarnej za umożliwienie przyjazdu sprzętu pożarniczego, a także pieskom i ich opiekunom z organizacji Brave Dog.

Szczególne podziękowania kierujemy do organizatorów wieczoru, działaczy Krajowego Towarzystwa Autyzmu w Bydgoszczy i pracowników Ogrodu Zoologicznego w Bydgoszczy!!!

Do zobaczenia za rok!!!

Partnerzy

Sponsorzy