Święta w Myślęcinku

Wersja do wydrukuWersja PDF

Serdecznie zapraszamy do Myślęcinka na świąteczny spacer. Warto w tych dniach wstać od stołu! 

Święta z zoo
W Wigilię zoo będzie nieczynne. Za to 25 i 26 grudnia na terenie zoo rozwieszonych będzie po 10 Gwiazdorów, a przynosząc je do kasy, dziecko otrzyma upominek. W minizoo na wszystkich czeka szopka, w której zamieszkały kozy.

W piątek 27 grudnia odbędą się warsztaty pn. „Ułóż menu dla legwana”, na które zapraszamy całe rodziny. W ich trakcie będzie można usłyszeć wiele ciekawostek na temat żywienia gadów i płazów mieszkających w myślęcińskim pawilonie Akwarium Terrarium, a nawet samodzielnie ułożyć menu. Zjawi się tajemniczy gość, a uczestnicy będą świadkami karmienia wybranych gatunków.

W poniedziałek 30 grudnia natomiast proponujemy warsztaty robienia ptasich kul, które każdy zabierze ze sobą do domu. Podczas tworzenia usłyszymy opowieści na temat dokarmiania skrzydlatych przyjaciół. Na te dwa wydarzenia obowiązują zapisy-liczba miejsc ograniczona do 30. Zapisy pod numerem telefonu 52 328 00 09 od poniedziałku do piątku w godz. 7-15. By wziąć udział w warsztatach należy kupić bilet wstępu do zoo (15 zł i 10 zł) i zapłacić 9 zł za dziecko (w cenie materiały). Początek spotkań o godz. 10.30 w Akwarium Terrarium, potrwają one ok. 2 godz.

28 i 29 grudnia  na terenie zoo czekać będzie zabawa pn. „Stwórz menu dla kruka”. Szczegóły znajdą się na planszy obok kasy, a za prawidłową odpowiedź po spacerze każdy otrzyma zakładkę do książki.

Ogród Botaniczny

Ogród Botaniczny czynny będzie codziennie w godz. 9-16.

 

Partnerzy

Sponsorzy