Bajkowa sobota w Parku Rozrywki!

Wersja do wydrukuWersja PDF

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na Bajkową sobotę do Parku Rozrywki w Myślęcinku 6 sierpnia!

Impreza odbędzie się tradycyjnie przy głównym wejściu, obok charakterystycznej bramy Zaginionego Świata.
Start o godzinie 15 przy Muzeum Ziemi. Najpierw do zabawy z muzyką w tle zaprosi Jurek Paterski. Ten istny wulkan energii zaproponuje gry i zabawy dla najmłodszych. O godzinie 16 do akcji wkroczą Funimki. Z nimi przez dwie godziny żadne dziecko nie będzie siedziało i się nudziło. Będzie dużo tańca i porywające do ruchu animacje. O godzinie 18 swój program rozpocznie Złoty Smoczek i będzie to kolejna godzina spędzona z uśmiechem na ustach!
Poza animacjami na terenie bezpośrednio przy wejściu do Parku Rozrywki spotka będzie można Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej, która zaprezentuje samochód ratowniczo-gaśniczy i pokaz statyczny sprzętu i wyposażenia, a także samochód operacyjny (osobowy),  quad oraz namiot pneumatyczny z zadymieniem.
Poza tym w programie: wystawa zabytkowych autobusów – pokaz zorganizowany dzięki uprzejmości i przy współpracy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Transportu Publicznego w Bydgoszczy. Będzie można zobaczyć autobusy: IKARUS 280.70E, VOLVO B10MA, najstarszy MERCEDES O305, a także wystawa zabytkowych Mustangów ( więcej informacji  w najbliższym czasie).
Dodatkowo tych, którzy kupią w dniu imprezy (06.08.22) bilet wstępu do  ZAGINIONEGO ŚWIATA, przewodnik o godz. 15, 16.30 lub 18 oprowadzi po Zaginionym Świecie  bezpłatnie.

Partnerzy

Sponsorzy