Atrakcje, jakie działają już w parku

Wersja do wydrukuWersja PDF

Można już korzystać z kilku atrakcji Myślęcinka: rekreacji konnej, pola golfowego, paintballa, a w weekendy z piątkiem także z Zaginionego Świata

Po konsultacji ze służbami sanitarnymi, przy restrykcyjnym zachowaniu reżimu higienicznego, można już wybrać się do Ośrodka Rekreacji Konnej i na pola: golfowe i paintballowe.

W Ośrodku Rekreacji Konnej od 5 maja wznowiono zajęcia wg nowych zasad i nowego grafiku jazd. Do wyboru są: jazda indywidualna dla zaawansowanych i dla początkujących (lonża), minizastępy, jazda terenowa. W zajęciach może uczestniczyć maksymalnie czterech jeźdźców na zewnętrznych padokach oraz sześciu jeźdźców w terenie. Startują także zajęcia hipoterapeutyczne. By umówić się na jazdę należy zadzwonić pod nr 724 560 016. Ośrodek w dalszym ciągu pozostaje zamknięty dla osób odwiedzających. Wszystkie szczegółowe wytyczne znajdują się na stronie internetowej www.rekreacja.konna.pod.aniolami.pl.

Także pole golfowe dostępne jest już dla graczy. Pamiętać jednak należy o tym, że można poruszać się po nim w grupach maksymalnie dwuosobowych z zachowaniem odpowiedniego dystansu od siebie. Wejście na teren wyłącznie po opłaceniu karty wstępu (do dyspozycji opłata miesięczna, półroczna lub roczna) przelewem na konto klubowe. Szczegóły na Facebooku Bydgoskiego Klubu Golfowego.

Do działania powraca także pole do paintballa. Cały strój włącznie z maską jest po każdym graczu odkażany, nie ma możliwości ubioru tego samego zestawu w ciągu dnia. Na grę pod numerem telefonu 577 797 337 umawiać mogą się jedynie małe grupy do sześciu osób.

W najbliższy weekend i piątek czynny będzie Zaginiony Świat. Dinozaury i stworzenia pierwotne będzie można odwiedzić w godzinach 11-18 (kasa czynna do godziny 17.30). Na stałe otwarcie tej ścieżki dydaktycznej  i pozostałej części kompleksu z urządzeniami rekreacyjnymi trzeba jednak poczekać. Bilet wstępu do Zaginionego Świata kosztuje 5 zł.

Dostępne są wszystkie tereny otwarte.

Partnerzy

Sponsorzy